Naklejki na alkohol weselny – kiedy i gdzie je zamówić?


Przygotowując przyjęcie weselne musimy wiele rzeczy zorganizować lub zamówić na długo przed planowanym weselem. Szczególnie jeśli chcemy, żeby wszystkie dekoracje, w tym również nowoczesne i stylowe naklejki na alkohol weselny były gotowe na czas. Dlatego warto wiedzieć, jak wybrać naklejki na alkohol weselny oraz kiedy i gdzie można je wygodnie zamówić.

Kiedy najlepiej zamówić naklejki na alkohol weselny?

Jeśli chcemy zamówić weselne naklejki na alkohol w firmie zajmującej się projektowaniem weselnych dekoracji, powinniśmy pomyśleć o tym najpóźniej na kilka miesięcy przed planowanym weselem. Jednak tak naprawdę im wcześniej dokonamy zamówienia, tym lepiej, ponieważ szczególnie w sezonie letnim tego typu firmy mają duże obłożenie i może się okazać, że nie będą miały czasu na realizację naszego zlecenia.

Jeśli chcemy, by nasze naklejki na alkohol zaprojektowali doświadczeni profesjonaliści, warto przy okazji zlecić jednej firmie lub osobie wykonanie także innych dekoracji weselnych na przykład zaproszeń, winietek, czy naklejek na upominki dla gości. Wówczas wszystkie dekoracje będą posiadać jeden motyw przewodni i zostaną nam dostarczone w tym samym czasie.

Gdzie zamówić naklejki na alkohol weselny?

Obecnie na rynku istnieje wiele firm, które zajmują się dekoracjami weselnymi oraz wyszukaną papeterią ślubną. Niektóre firmy udostępniają swoje portfolio w Internecie, dzięki czemu szybko można sprawdzić, czy ich produkty spełnią nasze oczekiwania. Szukając optymalnego wykonawcy do projektowania naklejek na alkohol weselny, warto również kierować się opiniami klientów.

Naszą uwagę powinna zwrócić także forma komunikacji firmy z osobą zamawiającą, nie bójmy się zatem zapytać, jak będzie przebiegała nasza współpraca. Ustalmy dokładnie, kiedy otrzymamy gotowe produkty, a także jak będą wyglądały ewentualne poprawki oraz w jaki sposób będziemy mogli skontaktować się z przedstawicielami firmy.

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę zamawiając naklejki na alkohol weselny?

Jeśli planujemy dokonać dużego zamówienia i obawiamy się, czy firma sprosta naszym oczekiwaniom, można umówić się na wcześniejsze przesłanie próbek, na podstawie których zdecydujemy, czy będziemy kontynuować współpracę z daną firmą, czy też nie.

Jednak, aby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji dobrze jest zaplanować odbiór dekoracji na co najmniej kilka tygodni przed weselem. Co więcej, podstawą do dochodzenia wszelkich roszczeń powinno być podpisanie stosownej umowy z firmą wykonawczą.

Pamiętajmy również, że wiele firm projektujących dekoracje ślubne przy realizacji większych zamówień będzie oczekiwało od nas zapłacenia zaliczki. Taka zaliczka w razie niewywiązania się z warunków umowy powinnam być nam zwrócona, a odpowiedni zapis regulujący tę kwestię musi być zawarty w umowie.

Podsumowując, naklejki na alkohol podobnie jak i inne dekoracje weselne warto zamówić z odpowiednim wyprzedzeniem. Natomiast wybierając firmę wykonawczą zwróćmy szczególną uwagę na jej dotychczasowe portfolio, sposób komunikacji z klientem oraz koniecznie nie zapomnijmy o podpisaniu umowy, która zabezpieczy nasze interesy w razie pojawienia się jakichkolwiek komplikacji.