Personalizowane toppery do dekoracji tortu weselnego – jak je zamówić?


Pragniecie nadać swojemu tortowi weselnemu wyjątkowy wygląd? Doskonałym pomysłem może być wykorzystanie ozdobnych topperów z personalizacją! Wyjaśniamy, w jaki sposób zamówić tego typu ozdoby przeznaczone na wypieki krok po kroku.

Jakie są rodzaje topperów na torty?

Jednym z popularnych sposobów dekoracji tortów na wesele jest wykorzystanie topperów, czyli ozdób wyposażonych w szpilki, wbijanych bezpośrednio w wypiek.

Toppery są oferowane w wielu wariantach pod względem wzorniczym i podzielić można je na dwie główne kategorie – toppery gotowe oraz toppery personalizowane.

Gotowe toppery mają uniwersalne zastosowanie i zawierają one najczęściej powiązane z tematyką ślubną motywy i napisy, na przykład „All you need is love” albo „Miłość”, dlatego też można zakupić je od ręki i dzięki temu stworzyć piękną dekorację wypieków weselnych.

Z kolei personalizowane toppery przeznaczone na szczyt tortu weselnego są produkowane na indywidualne zamówienie klienta, ponieważ mogą one zawierać wybrane przez niego napisy i grafiki, co pozwala na stworzenie unikatowej dekoracji.

W jakich wariantach występują toppery personalizowane?

Personalizowany topper na tort weselny może mieć różne formy, dlatego przed zdecydowaniem się na zakupienie tego rodzaju dekoracji warto zapoznać się bliżej z różnymi propozycjami producentów.

Bardzo często torty weselne są dekorowane za pomocą topperów personalizowanych z nazwiskiem Państwa Młodego albo też z imionami Panny Młodej oraz Pana Młodego, co pozwala na nadanie wypiekom oryginalności i uroku, a przy tym same w sobie mogą one stanowić wspaniałą pamiątkę.

Warto też wskazać, że producenci topperów mogą wykonać je na zamówienie w praktycznie każdym wariancie, na przykład mogą być to napisy albo grafiki odzwierciedlające konkretne zainteresowania pary.

Jak zamówić personalizowany topper krok po kroku?

Zamówienie personalizowanego toppera przeznaczonego na tort weselny nie jest żadnym problemem – poniżej prezentujemy, jak w kolejnych krokach zakupić taką dekorację!

1. Sprawdź oferty producentów topperów

Na początku warto zapoznać się z różnymi propozycjami producentów, aby wybrać taki topper, który będzie odpowiedni, między innymi pod względem jego wyglądu oraz możliwości personalizacji – jest to możliwe za pośrednictwem internetu na stronach producentów.

2. Wybierz odpowiedni wzór toppera

Po zapoznaniu się z różnymi ofertami można wybrać taki wzór, który będzie odpowiadał konkretnym wymaganiom, na przykład będzie miał on określony detal graficzny czy też wykonany będzie konkretnego materiału.

3. Przekaż zamówienie do producenta

Na tym etapie składa się zamówienie u producenta topperów – należy dostarczyć mu informacje na temat tego, jak dekoracja ma wyglądać, na przykład wpisać w formularzu imiona i nazwisko lub inne dane.

4. Sprawdź projekt

Większość producentów przed zrealizowaniem zamówienia przesyła klientom do akceptacji projekt graficzny, dlatego należy się z nim zapoznać.

5. Potwierdź zamówienie

Gdy projekt dekoracji spełnia oczekiwania, wystarczy tylko potwierdzić swoje zamówienie, a firma rozpocznie produkcję i najczęściej już po paru dniach można otrzymać gotową dekorację na swój adres.